untitled

 • Rekuperatorius su integruotu šilumos siurbliu A, A+, A++

  Rekuperatorius su integruotu šilumos siurbliu - tai geriausias vėdinimo, šildymo, vėsinimo sprendimas A, A+, A++ kategorijų pastatams. Įrenginys užtikrina higienos normas atitinkančią oro apykaitą, palaiko užduotą patalpų temperatūrą. Specialaus trimačio šilumokaičio konstrukcijos dėka įrenginys dirbą prie -30C lauko temperatūros.

 • Šilumos siurblys vanduo/oras

  Šilumos siurblys vanduo/oras – tai irenginys tiek šilumos, tiek šalcio gamybai naudojantis grežinio vandenyje esancia šilumine energija. Aukšto efektyvumo šilumos siurblys gali sumažinti jusu namo šildymo išlaidas, ištisus metus išlaikant aukšto komforto lygi. NVK - 4 / 6 Efektyviausiai irenginys dirba naudojant grežinio vandeni. Net ir šalciausia žiema ar karšciausia vasara grežinio vandens temparatura yra ta pati +8C ..

 • Dujinis oro pašildytuvas 93%

  Pilnai sukomplektuotas, testuotas kondensacinis dujinis oro pašildytuvas, skirtas šildymui/vėdinimui/šaldymui Pritaikytas montuoti patalpose – katilinėse, rūsiuose, palėpėse ar panašiose vietose. Pritaikytas Multi poziciniam montavimui Nominalus šildymo galingumas nuo 13 iki 44 kW Žemo profilio dizainas lengvai montuojamas ten, kur kiti šildytuvai netilptų. Sertifikuotas nulinis tarpas tarp sienų ir agregato. NVK 93%

 • ŠVOK projektavimas

  Atestuoti, turintys didelę patirtį specialistai suras geriausią sprendimą Jūsų pastatui (taip pat ir ypatingos paskirties) šildyti, vėdinti bei vėsinti už geriausią kainą ir suprojektuos sistemą atitinkančią šiuolaikinius A, A+, A++ reikalavimus.

 • Montavimas ŠVOK

  Kvalifikuotas techninis personalas kokybiškai ir savalaikiai sumontuose šildymo, vėdinimo, vėsinimo sistemas, darbus prižiūrint atestuotiems specialistams.

 

 

MB "GDG"           

Tel.:   +370 606 10189           
El. paštas: info@gdg.lt           

Privalumai

Sveikata
Jūs galėsite panaikinti arba   maksimaliai sumažinti oro teršalus, jeigu suprasite vėdinimo ir filtravimo svarbą. Nesvarbu, kokie Jūs būtumėte tvarkingi, Jūsų namuose yra teršalų, todėl reikalinga geras patalpų vėdinimas. Mūsų siūlomi sistemos įrengimai vienodai paskirsto orą visame name (jei yra poreikis – problematiškose patalpose vėdinimas gali būti padidintas) ir sukuria sveiką, ekologiškai švarią gyvenimo aplinką.
Komfortas
Namuose su orinio šildymo sistema yra įmanoma visų oro parametrų kontrolė. Valdymas nesudėtingas –   programuojamu pulteliu šią sistemą galintis valdyti ir reguliuoti – įjungti, išjungti, sumažinti ar padidinti bet kurio sistemos elemento veiklą.
Patikimumas
Sistemos patikimumas yra kur kas didesnis už naudojančių vandenį įrenginių patikimumą.
Sistema yra apsaugota nuo galimų nesandarumų. ,,Kiaurymė“, pro kurią švelniai dvelks šiltas oras, šioje sistemoje nebus taip pavojinga namui, kaip pratekantis pro nesandarumus karštas vanduo.
Estetinis vaizdas
Orinio šildymo sistema netrukdo laisvam vidaus įrengimui. Vietoje šildytuvų - radiatorių, - nesvarbu, kad ir kokie jie būtų estetiški, tačiau nepuošia interjero ir kaupia dulkes, - rūsio (jei yra) palubėje,o nesant rūsio, grindų konstrukcijoje ar pakabinamose lubose, montuojami ortakiai, kuriuos paslėpus po apdaila matomos tik nedidelės estetiškos orą praleidžiančios grotelės.
Eksploatacijos kaštai
Jei palyginsime tokio paties našumo šildytuvus, tai galima tvirtinti, kad jie sunaudoja tiek pat energijos (pvz. sudegina dujų vienodom sąlygomis). Tuo tarpu palyginus konvekcines šildymo sistemas (radiatoriai) su oriniu cirkuliaciniu šildymu, galime pastebėti žymų eksploatacijos kaštų sumažėjimą, kas leidžia šiai sistemai būti efektyvesnei už kitas alternatyvias šildymo sistemas. Šiltas oras, kuris šiaip kaupiasi prie lubų,   yra pakartotinai įtraukiamas į oro cirkuliacijos sistemą. Panaudojus drėkinimo sistemą, eksploatacijos kaštai dar sumažėja, nes,   padidinus oro drėgnumą, galima mažinti kambarių temperatūrą neprarandant šilumos.
Žemos įrengimo kainos
Orinio šildymo sistemos įrengimo kaina yra mažesnė už kelių nepriklausomų sistemų, atliekančių tas pačias funkcijas, įrengimo kainą. Be to, kondicionavimo modulį galima įrengti bet kada vėliau, taip paskirstant įrengimo išlaidas.

Orinio šildymo sistema garantuoja idealias komforto sąlygas ištisus metus. Žiemą- šildo ir drėkina, vasarą- vėsina ir sausina, ištisas 365 dienas per metus veikia filtravimas ir vėdinimas.
Įvertinus visus šildymo oru privalumus (nereikalingas tarpinis agentas, drėkinimas, oro cirkuliacija, filtravimas, automatinis valdymas), tampa aišku, kodėl verta rinktis tokią mikroklimato sistemą.