untitled

 • Rekuperatorius su integruotu šilumos siurbliu A, A+, A++

  Rekuperatorius su integruotu šilumos siurbliu - tai geriausias vėdinimo, šildymo, vėsinimo sprendimas A, A+, A++ kategorijų pastatams. Įrenginys užtikrina higienos normas atitinkančią oro apykaitą, palaiko užduotą patalpų temperatūrą. Specialaus trimačio šilumokaičio konstrukcijos dėka įrenginys dirbą prie -30C lauko temperatūros.

 • Šilumos siurblys vanduo/oras

  Šilumos siurblys vanduo/oras – tai irenginys tiek šilumos, tiek šalcio gamybai naudojantis grežinio vandenyje esancia šilumine energija. Aukšto efektyvumo šilumos siurblys gali sumažinti jusu namo šildymo išlaidas, ištisus metus išlaikant aukšto komforto lygi. NVK - 4 / 6 Efektyviausiai irenginys dirba naudojant grežinio vandeni. Net ir šalciausia žiema ar karšciausia vasara grežinio vandens temparatura yra ta pati +8C ..

 • Dujinis oro pašildytuvas 93%

  Pilnai sukomplektuotas, testuotas kondensacinis dujinis oro pašildytuvas, skirtas šildymui/vėdinimui/šaldymui Pritaikytas montuoti patalpose – katilinėse, rūsiuose, palėpėse ar panašiose vietose. Pritaikytas Multi poziciniam montavimui Nominalus šildymo galingumas nuo 13 iki 44 kW Žemo profilio dizainas lengvai montuojamas ten, kur kiti šildytuvai netilptų. Sertifikuotas nulinis tarpas tarp sienų ir agregato. NVK 93%

 • ŠVOK projektavimas

  Atestuoti, turintys didelę patirtį specialistai suras geriausią sprendimą Jūsų pastatui (taip pat ir ypatingos paskirties) šildyti, vėdinti bei vėsinti už geriausią kainą ir suprojektuos sistemą atitinkančią šiuolaikinius A, A+, A++ reikalavimus.

 • Montavimas ŠVOK

  Kvalifikuotas techninis personalas kokybiškai ir savalaikiai sumontuose šildymo, vėdinimo, vėsinimo sistemas, darbus prižiūrint atestuotiems specialistams.

 

 

MB "GDG"           

Tel.:   +370 606 10189           
El. paštas: info@gdg.lt           

Patalpų mikroklimato sistema

ORINIO  ŠILDYMO –patalpų mikroklimato sistema – (šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas, drėkinimas,sausinimas, valymas) - labai populiari, daugiau kaip 60 metų sėkmingai eksploatuojama vidutinio ir šalto klimato šalyse, garantuojanti optimalų patalpų komfortą ištisus metus.Kai kuriose šalyse iki 80% individualių namų ir kotedžų apšildoma šiltu oru.Ši sistema veikia be tarpinių įrengimų(radiatorių,vamzdynų ir kt.), todėl ją įrengus galima pasiekti n.v.k. iki 93%. Tai sprendimas, kuris šildymą, ventiliaciją, oro kondicionavimą bei daugelį kitų funkcijų susieja į vieningą sistemą, valdomą vienu programuojamu įrenginiu – termostatu.


SISTEMOS SANDARA IR VEIKIMO PRINCIPAS


Orinio šildymo - patalpų mikroklimato sistema:
 1.    Oro šildytuvas
 2.    Oro filtras
 3.    Išgarintuvas
 4.    Drėkintuvas
 5.    Šviežio oro įtraukimo ortakis
 6.    Šilumos siurblys / kondicionierius
 7.    Termostatas
 8.    Dūmtakis
 9.    Padavimo ortakis
 10.    Grįžtamasas ortakis
 11.    Nešvaraus oro šalinimo ortakis    


Veikimo principas
Šildytuvas tiekia karštą orą   naudodamas šiluminė energiją gaunamą deginant dujas, ar naudojant šilumos siurblį. Degdamas kuras generuoja karštas dujas, kurios keliauja per   šilumokaitį - pro jį ventiliatoriumi pučiamas oras   absorbuoja karštį nuo įkaitusio metalo paviršiaus. Pašildytas oras ortakiais cirkuliuoja po Jūsų namus ar kitas patalpas. Degimo produktai yra išmetami lauk.
Patalpų šildymas, vėdinimas, drėkinimas, filtravimas ir vėsinimas vyksta vieningoje sistemoje.Esant poreikiui, vėsinimą galima įrengti ir vėliau.
Sistema uždara, tai sumažina dulkių kiekį bei alergenų atsiradimą patalpose. Pastovus ( apie 10 % patalpų tūrio) papildomas oro kiekis iš lauko patenka į sistemą per filtrą. Patalpose cirkuliuojantis oras į sistemą taip pat grįžta per filtrą. Blogas oras iš WC , virtuvės išmetamas lauk.
Oro judėjimas,kai nėra poreikio šildyti ar vėsinti, užtikrina gerą patalpų ventiliavimą,o sistemos sukuriamas mažas oro viršslėgis pastatuose, apsaugo patalpas nuo skersvėjų ir dulkių patekimo iš išorės.
Namų mikroklimatui pagerinti ir norimam oro drėgnumui palaikyti, į sistemą montuojamas drėkintuvas. Temperatūra reguliuojama termostato pagalba, kuris sujungtas su   sistemos automatika. Galima reguliuoti oro srautus atskirose patalpose, taip pasiekiant pageidaujamą temperatūrą kiekvienoje iš jų.