untitled

 • Rekuperatorius su integruotu šilumos siurbliu A, A+, A++

  Rekuperatorius su integruotu šilumos siurbliu - tai geriausias vėdinimo, šildymo, vėsinimo sprendimas A, A+, A++ kategorijų pastatams. Įrenginys užtikrina higienos normas atitinkančią oro apykaitą, palaiko užduotą patalpų temperatūrą. Specialaus trimačio šilumokaičio konstrukcijos dėka įrenginys dirbą prie -30C lauko temperatūros.

 • Šilumos siurblys vanduo/oras

  Šilumos siurblys vanduo/oras – tai irenginys tiek šilumos, tiek šalcio gamybai naudojantis grežinio vandenyje esancia šilumine energija. Aukšto efektyvumo šilumos siurblys gali sumažinti jusu namo šildymo išlaidas, ištisus metus išlaikant aukšto komforto lygi. NVK - 4 / 6 Efektyviausiai irenginys dirba naudojant grežinio vandeni. Net ir šalciausia žiema ar karšciausia vasara grežinio vandens temparatura yra ta pati +8C ..

 • Dujinis oro pašildytuvas 93%

  Pilnai sukomplektuotas, testuotas kondensacinis dujinis oro pašildytuvas, skirtas šildymui/vėdinimui/šaldymui Pritaikytas montuoti patalpose – katilinėse, rūsiuose, palėpėse ar panašiose vietose. Pritaikytas Multi poziciniam montavimui Nominalus šildymo galingumas nuo 13 iki 44 kW Žemo profilio dizainas lengvai montuojamas ten, kur kiti šildytuvai netilptų. Sertifikuotas nulinis tarpas tarp sienų ir agregato. NVK 93%

 • ŠVOK projektavimas

  Atestuoti, turintys didelę patirtį specialistai suras geriausią sprendimą Jūsų pastatui (taip pat ir ypatingos paskirties) šildyti, vėdinti bei vėsinti už geriausią kainą ir suprojektuos sistemą atitinkančią šiuolaikinius A, A+, A++ reikalavimus.

 • Montavimas ŠVOK

  Kvalifikuotas techninis personalas kokybiškai ir savalaikiai sumontuose šildymo, vėdinimo, vėsinimo sistemas, darbus prižiūrint atestuotiems specialistams.

 

 

MB "GDG"           

Tel.:   +370 606 10189           
El. paštas: info@gdg.lt           

Energijos šaltinis kuras

Energijos šaltinis / kuras oriniam šildymui gali buti: gamtines dujos, suskystintos dujos, šilumos siurbliai oras/oras, vanduo/oras - naudojantys elektra NVK 3-4 (naudingo veikimo koeficientas), termofikatas - gautas naudojant jums prieinama buda.
Tam, kad palyginti ir ivertinti energijos šaltinio pasirinkima reikalinga išskaiciuoti kiekvieno šaltinio šiluminio kW kaina.
Dažniausiai pasitaikantys atvejai yra gamtines dujos ir šilumos siurbliai / elektra.
Deginant dujas šiluminio 1kW kaina paskaiciuojama duju 1m3 kaina padalinus iš 8,4; šiai dienai 1m3 duju kainuoja 0,36 / 8,4 = 0,043 EUR
Šilumos siurblio pagaminamo šiluminio 1kW kaina paskaiciuojama elektros 1kW kaina padalinus iš NVK; šiai dienai 1kW elektros kainuoja:
oras/oras 0,1   / 3 = 0,033 EUR arba
vanduo/oras 0,1   / 4 = 0,025 EUR
Atitinkamai galima paskaiciuoti ir kitu šilumos šaltiniu kainas.
Turint paskaiciuota šiluminio kW kaina galima nuspresti tinkamo energijos šaltinio pasirinkima.
Tai yra teisingiausias kelias skaiciuojant, kiek kainuos pastato šildymas. Norime pabrežti, kad pastato šildymo kaštai nepriklauso nuo pasirinktos šildymo sistemos, tik nuo energijos šaltinio kainos. Taip yra todel, kad pastato šiluminiai nuostoliai yra konstanta, nepriklausanti nuo pasirinktos šildymo sistemos. Nes visos šildymo sistemos yra tam, kad šiluma atiduoti pastato viduje ir tik nuo pastato charakteristiku priklauso kiek šildymo sistema tures šildyti. Tai yra pastato šildymo kaštai bus labai panašus  ar   šildysite oriniu šildymu, ar grindiniu vandeniniu, ar radiatoriniu šildymu, jei  kurui / energijai vartosite gamtines dujas.
Taigi šildymo kaštus lemia energijos šaltinio / kuro pasirinkimas.
Šildymo sistemos pasirinkimas lemia kokiu budu ir kiek komforto turesite pasirinke viena ar kita šildymo sistema.